سایت بندپی Bandpay.ir

2 تکنسین اورژانس 115 بندپی دچار حادثه شدند

واژگونی خودروی آمبولانس اورژانس 115 بندپی، باعث مصدومیت 2 تکنسین اورژانس شد که حال یکی از انها بسیار وخیم است. ناجیانی که خود دچار حادثه شدند.

سایت بندپی – سرویس خبری (حوادث) : بر اثر واژگونی خودروی آمبولانس اورژانس 115 بندپی، متأسفانه 2 تن از تکنسین های اورژانس بندپی که در این آمبولانس بودند به شدت مجروح شدند که حال یکی از آنها وخیم است.

به گزارش سایت بندپی به نقل از خبرگزاری فارس، روز چهارشنبه (27 اسفند 93) طی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل، تصادف موتورسیکلت و خودرو سواری در جاده شهید صالحی روستای زوارده گزارش شد.

EMS-Bandpay 01

بعد از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل، تکنسین‌های پایگاه بندپی‌شرقی را به محل حادثه اعزام کردند.

در حین حرکت به محل حادثه در سه‌ راه گلوگاه، روبروی جهاد کشاورزی به علت سد راه شدن پیکان، اورژانس 115 از مسیر خود انحراف و واژگون شد که در این حادثه هر دو تکنسین‌های اورژانس 115 دچار آسیب‌ دیدگی و به وسیله تکنسین‌های دیگر به بیمارستان منتقل شدند.

EMS-Bandpay 02

محمدمهدی روشن (سخنگوی اورژانس 115 بابل) با اعلام اینکه حال یکی از تکنسین‌ها رضایت‌بخش است،گفت: وضعیت تکنسین دیگر بسیار وخیم بوده و در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی بستری است.

EMS-Bandpay 03

سایت بندپی برای این 2 عزیز آرزوی سلامتی و بهبودی کامل دارد.

۶ پاسخ

 1. سلام،وقتی فرهنگ رانندگی پایین باشه از مردم بیش تر ازاین نباید انتظار داشت،من به عنوان کسی که یه مدتی توراهنمایی ورانندگی کل ناجا بودم وقتی پشت مانیتورینگ مرکز کنترل عملیات جاده های کشور رو رصد می کردیم وقتی به رانندگی مازندرانی ها به خصوص بابلی ها،آملی ها به ویژه راننده نیسانها نگاه می کردم تاسف می خورم حتی همکاران به من می گفتند اینا از لحاظ روان مشکل دارند.درمورد منطقه خودم بگم خیلی از راننده ها خیلی مغرور هستند فکر می کنند جاده حیاط خلوت خونه شون هست هرکاری می خوان می تونند بکنند حتی یه باریادم میاد گزارش دادن تو جاده هراز سه تا از نیسان ها کورس گذاشتند وقابل کنترل نیستند بعد از از اینکه سابقه راننده های این سه تا وسیله رو درآوردم با کمال تاسف دیدم هرسه تاشون بچه های یکی از روستاهای بندپی شرقی هستند.دیگه وضعیت به حددی بحرانی شده که به آمبولانس۱۱۵ در حال ماموریت نیز در این منطقه هم رحم نمیکنند. ومتاسفم برای افسری که این بنده خدا رومقصر کرده.این همکار باید بره یک دوره آموزشی مربوط به تصادفات رو دوباره آموزش ببینه.از خدا می خوام به این برادر ایثارگرشفا عاجل عطا کنه.

  1. با سلام . خودم بابلی هستم و ساکن تهران . هر وقت که به سمت شمال حرکت میکنم و یا در داخل شهر بابل متاسفانه فرهنگ رانندگی واقعا بد است یعنی اصلا گذشت ندارند و یا در جاده هراز بعضی از این رانندگان نیسان انگار جاده را خریداری کردند . کاش این رانندگان محترم برنامه هایی که از شبکه های سیما جهت فرهنگ سازی مردم پخش میکنند یا بعضی از حوادث رانندگی در داخل یا خارج کشور نشان میدهند عبرت بگیرند .

 2. خدا شفایشان دهد

  اما این رانندگان ندپی هم اصلا نمی دانند اورزانس ۱۱۵ یعنی چه ؟ نمی دانند وقتی آژیرشان روشن است باید راه را باز کنند.

  ۲ماجرای که خودم ه چشم دیدم

  یک روز یک بیمار بد حال داخل درمانگاه داخل آمبولانس بود اما یک ماشین جلوی درب درمانگاه پارک کرد و رفت بعد از تلاش زیاد تازه که راننده را یافتند راننده با کارمند دعوا افتاد که چرا….

  یا یک آمبولانس ۱۱۵ در ماموریت بود یک نیسان وسط جاده ایستاده با راننده ماشین کناری صحبت می کند نه انگار  که آمبولانس پشت سرش ایستاده

  بیایید فرهنگمان را درست کنیم

 3. سلام خدمت همه علاقمندان به بندپی، بنده نیز برای دوستان شریف که در حال ماموریت، دچار سانحه شدند از درگاه خدای متعال، صحت و سلامت مسألت دارم، لحظاتی پیش عیادتی از راننده ماشین آزانس داشتم الحمداله حالش خوب است، برای همکارش دعا می کنیم.

  اما یک هشدار برای ماها که باید در جاده مراعات ماشین آزانس و سایر ماشین های امدادی را بنماییم هر موقع آنها را در حین رانندگی از فاصله دور دیدیم راه را برایشان  باز بگذاریم و ماتع و سد راه نشویم، در این تصادف راننده آقا سید احمد جوانمردی کرد و ماشینی که در بریدگی جلویش پیچید را نزد و به شانه گلی جاده منحرف شد و این اتفاق افتاد و مقصر هم شناخته شد اما اگر به ماشینی روبه رویی می زد مقصر شناخته نمی شد ولی ماشین روبه رویی راننده اش میمرد.آفرین به زحمتکشان اژانس که وجدان را بر قانون مقدم نمودند و برای نجات دیگران این گونه به دردسر افتادند. دوستان دعاگویشان باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
آمار سایت
 • ۱
 • ۱,۱۷۶
 • ۱,۲۳۶
 • ۳۵,۱۰۴
 • ۳۶۷,۰۸۱
 • ۸,۱۶۱,۱۷۵
 • ۱۰۷,۵۹۱
 • ۷۲۳
 • ۷,۳۳۹
 • ۱۹ مرداد, ۱۴۰۱