سایت بندپی Bandpay.ir

گزارش تصویری کشتی جام شهدای بندپی

کشتی جام شهدای بندپی در اوزان مختلف و در سه رده تنگله، پهلوانی و سرپهلوانی در دو شب و یک روز با برگزاری مسابقه فینال در روز جمعه به پایان رسید.

سایت بندپی- مسابقه کشتی جام شهدای بندپی در شب های چهارشنبه، پنج شنبه و روز جمعه و با برگزاری مسابقه فینال به پایان رسید.

این دوره از مسابقات که با حضور کشتی گیران و لوچو کاران مطرح کشوری و استانی در زمین ورزشی نهه بندپی شرقی برگزار گردید با برگزاری مسابقه فینال در روز جمعه و با برتری پهلوانان زیر به رسید

جمال حیدری 55 کیلوگرم

نوروزی (بابلسر) 65- کیلوگرم

علی طلایی 75 کیلوگرم

سهیل فضل الله نژاد 85- کیلوگرم

سعید براری 95- کیلوگرم

در رده

تنگله: محمد رمضانی (قائمشهر)

پهلوانی: سید جعفر قاسمی (کیاکلا)

سرپهلوانی: اکبر صفرپور (فریدون کنار)

مسابقات این دوره در سطح خوبی برگزار گردید که با استقبال کشتی گیران مطرح دیگر استان همچون همدان، خراسان و تقریبا تمامی شهرهای استان مانند جویبار، فریدون کنار، قائمشهر و … همراه گردید.

برگزار کننده این دوره از مسابقات پهلوانان کشتی دوست منطقه و هیئت کشتی بندپی شرقی بودند.

از جمله اتفاقات قابل توجه این مسابقات درخواست مجری برنامه آقای قلی نژاد مبنی بر نام گزاری سالن درحال تاسیس گلیا بندپی به نام پهلوان حمید محمدنژاد بود که با استقبال و تشویق مردم و حضار همراه گشت.

مجری برنامه ضمن تمجید از پهلوان حمید محمد نژاد که بعد از جهان پهلوان امامعلی حبیبی از افتخارات شهرستان  و خصوصا منطقه بندپی می باشد که در سطح جهان و آسیا دارای مدال بوده و افتخار آفرینی کرده از مسئولین حاضر در مسابقه درخواست کرد که سالن درحال تاسیس گلیا بندپی به نام این پهلوان ارزشمند نام گزاری شود.

با توجه به اختصاص نام شهدای بندپی به سالن فرهنگی ورزشی روستای رستم کلای بندپی به نظر نام گزاری سالن گلیا به نام این پهلوان و از افتخار آفرینان منطقه درخواست معقولی به نطر رسیده که سبب انگیزه دیگر جوانان منطقه می باشد که در این راه به جدیت ادامه کار داده و نام بندپی را همچون گذشته بر سر زبان ها زنده نگه دارند.

Koshti nehe (Bandpay.ir) (1)Koshti nehe (Bandpay.ir) (2)Koshti nehe (Bandpay.ir) (3)Koshti nehe (Bandpay.ir) (4)Koshti nehe (Bandpay.ir) (5)Koshti nehe (Bandpay.ir) (6)Koshti nehe (Bandpay.ir) (7)Koshti nehe (Bandpay.ir) (8)Koshti nehe (Bandpay.ir) (9)Koshti nehe (Bandpay.ir) (10)Koshti nehe (Bandpay.ir) (11)Koshti nehe (Bandpay.ir) (12)Koshti nehe (Bandpay.ir) (13)Koshti nehe (Bandpay.ir) (14)Koshti nehe (Bandpay.ir) (15)Koshti nehe (Bandpay.ir) (16)Koshti nehe (Bandpay.ir) (17)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
آمار سایت
  • ۰
  • ۴۷
  • ۱,۰۰۸
  • ۳۲,۷۶۹
  • ۳۶۷,۷۸۷
  • ۸,۱۵۳,۱۱۸
  • ۱۰۵,۱۹۱
  • ۷۲۳
  • ۷,۳۳۳
  • ۱۹ مرداد, ۱۴۰۱