سایت بندپی Bandpay.ir

کلاسهای آموزش فن سخنوری در بندپی برگزار می شود

بازدیدها: 18

با همکاری علمی آموزشی موسسه سخنوری تیسفون و آموزش و پرورش بندپی شرقی ، کلاسهای آموزش فن سخنوری برای مقاطع سنی و تحصیلی مختلف برگزار می شود.

سایت بندپی/سرویس خبری – یاسر احمد زاده : پیرو تفاهم نامه همکاری علمی وآموزشی موسسه سخنوری تیسفون با آموزش و پرورش بندپی شرقی،کلاس های حضوری آموزش فن بیان و سخنوری برای دبیران،دانشجویان،دانش آموزان وعموم شهروندان گرامی بندپی (شرقی وغربی) برگزار می گردد.

کلاس ها (به تفکیک گروه های سنی مختلف) از صبح روز پنجشنبه 10 مهر ماه در محل سالن اجتماعات کانون شهید محلاتی توسط موسسه ی سخنوری تیسفون برگزار خواهد شد.

در پایان برگزاری کلاس ها، گواهینامه فارغ التحصیلی به هنرجویان عزیز اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است ترم پاییز کلاس های آموزش فن بیان وسخنوری با هدف آموزش حرفه ای فن بیان و سخنوری در استان مازندران از دهه اول مهرماه و در شهرهای آمل ،بابل،بابلسر،نوشهر،محمودآباد،ساری،نور و بندپی برگزار می گردد.

مکان برگزاری کلاس ها در بندپی : بندپی شرقی، شهر گلوگاه، سه راه فرهنگ، نهه، جنب کتابخانه ی امام خمینی(ره)، کانون شهید محلاتی.

عزیزان و متقاضیان ساکن بندپی وحومه (افراد بالای۱۳سال)،جهت ثبت نام و شرکت در کلاس های سخنوری و فن بیان موسسه ی سخنوری می توانند ازطریق مراجعه به سایت موسسه ی سخنوری تیسفون به آدرس www.tispoon.org و یا با تماس با نماینده موسسه تیسفون در بندپی (یاسر احمد زاده – 09115678322) نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

یک پاسخ

 1. راهنمای ثبت نام

  علاقمندان به شرکت در کلاس های فن بیان و سخنوری مؤسسه سخنوری تیسفون از طریق مراجعه حضوری به شعب تیسفون در سرتاسر مازندران و ایران و همچنین از طریق مراجعه به وب سایت تیسفون و کلیک بر روی منوی ثبت نام آنلاین می توانند نسبت به ثبت نام و واریز شهریه به صورت آنلاین اقدام نمایند. کلاس های آموزش سخنوری بصورت هفتگی ( جلسات دو ساعته تئوری و عملی) در فضای کاملاً صمیمی و علمی برگزار می گردد.متقاضیان و هنرجویان طی سه ترم آموزش در تیسفون و با تلاش و تمرین می توانند به یک سخنور و سخنران حرفه ای تبدیل شوند.تدریس کلیه کلاس ها و کارگاههای آموزشی هم اکنون بر عهده محمود امانی می باشد. همه افراد علاقمند از سنین ۹ تا ۶۰ سال و با حداقل تحصیلات می توانند در کلاس های آموزشی مؤسسه ثبت نام و شرکت نمایند.کلاس ها به تفکیک گروههای سنی برای سه گروه کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می گردد. مبلغ شهریه ترم یک (ترم تابستان ۹۳ )برای همه دانش آموزان، دبیران و دانشجویان در سرتاسر ایران با اعمال ۳۰ درصد تخفیف مبلغ ۱۴۰۰۰۰ تومان و برای عموم و سایر شهروندان ارجمند مبلغ ۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. در برابر تغییرات عمیق و مثبتی که با حضور در کلاس های سخنوری تیسفون مشاهده خواهید کرد، مبالغ شهریه هزینه اضافی و زیاد محسوب نمی گردد. مدارک لازم جهت ثبت نام: انگیزه و میل به پیشرفت کپی کارت ملی یک قطعه عکس پرسنلی واریز شهریه(قبل از تشکیل کلاس) تکمیل فرم ثبت نام ثبت نام در کلاس های حضوری پس از تحویل کلیه مدارک به کارشناس آموزش مؤسسه سخنوری تیسفون قطعی محسوب می گردد. جهت دریافت اطلاعات پیرامون شعب مؤسسه سخنوری تیسفون و همچنین زمان آغاز کلاس ها در شهرهای مختلف ایران، با شماره ۰۱۲۲۷۷۴۲۲۹۸ تماس بگیرید. روز و روزگار بر همه شما خوش. به امید دیدار شما در

  مؤسسه سخنوری تیسفون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها
آمار سایت
 • ۰
 • ۳۵۸
 • ۵۴۴
 • ۳۲,۱۹۶
 • ۳۸۸,۴۸۹
 • ۸,۰۹۷,۹۲۰
 • ۸۸,۵۰۹
 • ۷۲۹
 • ۷,۳۰۲
 • ۱۹ مرداد, ۱۴۰۱