سایت بندپی Bandpay.ir

صد شهید ، پایگاه معرفی و وصیت نامه شهدای بخش بندپی راه اندازی شد

وبلاگ صد شهید ، پایگاه معرفی و وصیت نامه صد و یک شهید بخش بندپی راه اندازی شد.

 

 

این وبلاگ پایگاهی است که در آن می توانید به عکس و وصیت نامه صد و یک شهید بخش بندپی شرقی به آسانی دسترسی داشته باشید.

 

صد شهید به همت چند تن از جوانان بندپی برای معرفی و آشنایی بیشتر با شهدای این منطقه راه اندازی شده است.

 

در ضمن دوستانی که تصاویر ، خاطره و یا مطالبی در مورد شهیدی دارند می توانند به ایمیل پایگاه یا مدیران سایت ارسال کنند.

 

امیدواریم این کار در بخش بندپی غربی هم اتفاق بیافتد تا معرفی شهدای این 2 منطقه در یک پایگاه با کیفیت بهتر و متمرکزتری جمع آوری شود چون نگاه ما به بندپی به عنوان یک کل است نه شرقی و نه غربی.

 

برای مشاهده پایگاه شهدای بندپی به آدرس زیر مراجعه کنید :

 

www.100Shahid.rzb.ir

 

نمونه ای از وصیت نامه موجود در سایت : 

 

 

وصت نامه شهید نادعلی محسن تبار فیروزچایی : 

 

جبهه رفتن من به خاطر هدف های مادی ، شیطانی نیست به خاطر تحریک افراد هم نیست بلکه به جبهه آمدم که بتوانم کمکی به اسلام و مسلمین کنم سپاس خدا که به ما جان داده تا بتوانیم موجودی باشیم که در راه او گام برداریم پس چه خوب است که جان خود را عاشقانه فدای او کنیم و به خداوند نزدیک شویم و به لقای او بپیوندیم .

 

حق در هر زمان میزانی دارد و میزان آن در این زمان امر امام زمان(عج) و حضرت آیت الله خمینی می باشد هرچه بیشتر دستورات این پیرمردی که  شجاعت و سخاوت و رنج کشیدن در راه اسلام چون علی(ع) و صبر و پایداری چون ایوب است را به جان و دل پذیرفته و عمل نمائید و بر حسب مسئولیتی دینی و خود فی سبیل الله و در این راه قدم برداشته و امیدواریم که بتوانیم از جلوی اسلام خاری را برداریم نه اینکه خاری باشیم در راه او .

 

آرزو دارم که خدا مرا یاری کند تا آنجا که بتوانم دشمنان را نابود سازم و زمانیکه شهادت در راه حق نصیب بنده شد و این خون ناقابل خود را در راه اسلام و ایران ریخته و این خون ها پیروزی را برای اسلام دنبال داشته باشد و من هیچ آرزوی ندارم و در حال حاضر تنها آرزویم شرکت در جبهه درجه اول کمک به اسلام و پیروزی اسلام  بر کفر و درجه دوم شهادت در راه الله است . این وظیفه هر مسلمان است .

 

مادر عزیزم از شما می خواهم همه کسانی را که می شناسی سفارش کنی که در هر حال به یاد خدا باشند و خواهران و برادران حجاب را بهتر و دقیق تر رعایت کنند و همیشه پشتیبان امام و انقلاب اسلامی باشند و خواسته دیگری از شما دارم که نماز جماعت وگرنه در اول وقت بخوانید . همچنین می خواهم که وقتی که شهید شدم چون شیر در تشییع جنازه ام شرکت کن و هیچگونه گریه  و ناراحتی نکن .

 

از برادران و خواهرانم میخواهم که مرا در درویش کوهپایه سرا بغل شهید معظم محمد داغمه چی دفن کنید. همچنین اشتباهات مرا ببخشید.

65/2/28

۴ پاسخ

 1. یادیاران سفرکرده بخیر.من درروزتشیع جنازه شهیدمحسن تبار شرکت داشتم هواخیلی گرم بود.اون موقع ده سالم بود.مرحوم پدرش انسان سلیم النفس وباصفابود.خداوند همشون رابیامرزد

 2. با سلام خدمت دوست عزیز
  با تشکر از اینکه یک پست برای وبلاگ وصیت نامه شهدای بندپی زدید همیشه منتظر دریافت پیشنهادات و انتقادات شما و سایر بازدیدکنندگان هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
آمار سایت
 • ۱
 • ۱,۱۶۱
 • ۱,۲۳۶
 • ۳۵,۰۸۹
 • ۳۶۷,۰۶۶
 • ۸,۱۶۱,۱۶۰
 • ۱۰۷,۵۸۷
 • ۷۲۳
 • ۷,۳۳۹
 • ۱۹ مرداد, ۱۴۰۱