سایت بندپی Bandpay.ir

سالنامه محلی بندپی منتشر شد + زمان و مراکز پخش

بازدیدها: 1

سالنامه محلی سال 1394 بندپی همراه با تاریخ رویدادهای منطقه و مجوز و شماره ثبت رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد. اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب

خبری که در راه بود با سلامت به مقصد رسید

سایت بندپی : مفتخریم به اطلاع برسانیم، سالنامه محلی سال 1394 بندپی همراه با تاریخ رویدادهای بندپی بعد از هفته ها تلاش و برای دومین سال متوالی با نام " گاهشماری فرس باستانی (تقویم محلی بندپی) " منتشر شد.

سال گذشته نخستین بار این تقویم که مورد استفاده مردم منطقه است گردآروی و به چاپ رسید اما به علت محدودیت های مالی و هزینه های بالای چاپ، این سالنامه با تعداد معدودی به چاپ رسید و با استقبال خوبی روبرو بود اما به دست همه علاقمندان نرسید.

این بار بعد از هفته ها تلاش و بی خوابی تیم مدیریت سایت و همراهی دیگر دوستان، خوشبختانه این سالنامه در تیراژ بالا و با تفاوتی بزرگ نسبت به سال پیش منتشر شد و آن هم اینکه سالنامه محلی سال 1394 بندپی ، با شماره ثبت 17/27294 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام بندپی ثتبیت شد.

سالنامه محلی سال 1394 بندپی، علاوه بر محاسبه روزها و ماه های تقویم محلی، حاوی تعدادی از رویدادهای تاریخی بندپی است که بر اساس منابع مکتوب شامل کتابها، اسناد و همچنین منابع روایی و شفاهی و همکاری چند تن از فرهیختگان منطقه گردآوری شده است.

از ویژگی های این سالنامه می توان به وجود روزهای تقویم محلی منطقه و تطبیق دقیق آن با تقویم خورشیدی سال 1394 برگرفته از موسسه مطالعات ژئوفیزیک دانشگاه تهران اشاره کرد.

* عکس زیبایی که بر روی این تقویم گنجانده شده است، اثری است ارزشمند از هنرمند بزرگ دیارمان " استاد حسین شفیع نیا فیروزجاسیار " که معرفی و آثار زیبای ایشان را پیشتر در سایت قرار داده بودیم.

Salname Mahalli 94

لازم به ذکر است که یک عدد بروشور به همراه برگه تقویم محلی که در آن تاریخچه این تقویم، مراحل گردآوری و چاپ آن، افرادی که در مراحل انجام با سایت بندپی همراهی داشته اند به همراه توضیحاتی دیگر به شما تحویل خواهد شد.

* هزینه خرید در هر 3 مرکز فروش 2000 تومان می باشد. لازم به ذکر است که این مبلغ نه برای کسب درآمد از یک حرکت فرهنگی بلکه فقط برای جبران بخشی از تمامی هزینه هایی است که صرف این کار شده و ادامه فعالیت های فرهنگی در منطقه می باشد. 

* عکس شماره ثبت تقویم در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و نسخه ای از تقویم به زودی روی سایت قرار می گیرد.

توجه : علاقه مندان جهت تهیه این سالنامه می توانند به مراکز مجاز پخش در بندپی شرقی که در زیر آورده شده اند مراجعه نمایند : 

1) گلوگاه ، کوچه ولی عصر 7 ، پست بانک مرکزی گلیا (قلندریان)  – 32724959

2) گلوگاه ، سه راه فرهنگ ، لوازم تحریر و کتابفروشی موسوی – 32722927

3) گلوگاه ، جنب بانک صادرات و داروخانه دکتر معصومی ، کتابفروشی مهر – 7897 892 0911

۸ پاسخ

 1. بادرود وسلام

  حرکت بسیار بزرگی کردید سپاسگزاریم ای کاش زمینه خریدانلاین رافراهم می کردین .

  ضمنا به اطلاع می رسانم خبری از رونمایی کتاب بندپی اثر استاد الهی وقلی پور درهمایش خیرین وتجلیل ازنخبگان دربندپی منتشر نکردین کتابی است بانام بندپی سرزمین تاریخ وفرهنگ .

  1. درود بر شما، از پیشنهاد شما بسیار ممنون و معذرت خواهی مارو پذیرا باشید، متاسفانه به دلیل طولانی شدن مراحل چاپ و دریافت مجوز فرصت اینکار نشد البته تا عید در مراکز پخش هست.

   در مورد کتاب ” بندپی ” هم بگم که خبرش تا امشب در سایت قرار می گیره و سایت بندپی هم به عنوان نماینده مجاز فروشش در بندپی هست.

 2. پهلوونای منطقه ره وسی بنویشت بویی الله وردی
  امه محل هنرمند ره بیشتر معرفی هکن
  حسن ته یاد نشوئه و جوون هسه دل خش بونه ته شیرینی بجا

 3. سلام خدمت بزرگواران . دستتون درد نکنه کار بزرگی انجام دادید . فرهنگ بندپی و بلکه مازندران با این کارها زنده تر از گذشته به حیات خود ادامه خواهد داد .
   

 4. سلام ضمن خسته نباشیدمحضرمدیریت سایت ودوستان گرانقدرایشان برای جمع اوری این تقویم تلاش نمودن ….واقعاچیزجالبی هستش،من خودم خیلی لذت بردم امیدوارم موردپسندهمه قراربگیرد،باسپاس بی حد….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها
آمار سایت
 • ۰
 • ۳۴۵
 • ۵۴۴
 • ۳۲,۱۸۳
 • ۳۸۸,۴۷۶
 • ۸,۰۹۷,۹۰۷
 • ۸۸,۵۰۵
 • ۷۲۹
 • ۷,۳۰۲
 • ۱۹ مرداد, ۱۴۰۱