سایت بندپی Bandpay.ir

بسته خبری سایت بندپی – شماره نهم

قهرمانی تیم مینی والیبال بندپی غربی در مسابقات کشوری زنده یاد حسین معدنی، حضور تیم تکواندوی بندپی در رقابت های لیگ برتر کشور، معرفی ظرفیت های شهرستان بابل توسط افراد تأثیرگذار

قهرمانی تیم مینی والیبال بندپی غربی در مسابقات کشوری زنده یاد حسین معدنی

در مسابقات کشوری مینی والیبال یادوراه زنده یاد حسین معدنی، تیم دانش آموزی بندپی غربی به مقام نخست دست یافت.

در این مسابقات که برای گرامیداشت یاد و خاطره مربی ارزشمند تیم ملی والیبال ایران برگزار شد، تیم دانش آموزی بندپی غربی که با حمایت کاله آمل به عنوان نماینده مازندران در این مسابقات حضور یافت، توانست به مقام قهرمانی دست یابد.

Mini-Volleyball

به گزارش سایت بندپی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بندپی غربی (URL)، طی مراسم با شکوهی با حضور فرهنگیان ، خانواده ها و دیگر اقشار بندپی غربی از ورود تیم والیبال دانش آموزی بندپی غربی استقبال شایانی شد و در سالن اجتماعات آموزش و پرورش از بازیکنان و مربیان و دیگر دست اندر کاران تیم تجلیل شد.

حضور تیم تکواندوی بندپی در رقابت های لیگ برتر کشور

فصل جدید رقابت‌های لیگ بر‌تر تکواندوی نونهالان پسر کشور با حضور 7 تیم از استان های مختلف کشور در خانه تکواندو آغاز شد.

لیگ برتر نونهالان پسر، با مبارزات تیم‌ها در هفته‌های دوم، سوم و چهارم، به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد و پاس قوامین، هیات تکواندو بندپی و سندباد بحری در رده‌های اول تا سوم جدول رده بندی قرار گرفتند.

به گزارش سایت بندپی به نقل از فدراسیون تکواندو، هفته دوم، سوم و چهارم اولین دوره مسابقات لیگ برتر نونهالان پسر (جام شکوفه‌های تکواندو)، با حضور 99 تکواندوکار در قالب 7 تیم سندباد بحری، هیات تکواندو بندپی، صنایع استیل البرز، هیات تکواندو قم، هیات تکواندو زنجان، اداره ورزش و جوانان استان گیلان و پاس قوامین به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد.

در پایان هفته چهارم این رقابتها، پاس قوامینی‌ها با صعودی چند پله ای با 9 امتیاز و تفاضل 18، خود را به صدر جدول رساندند. هیات تکواندو بندپی با 9 امتیاز و تفاضل 8 در رده دوم باقی ماند و سندباد بحری با 6 امتیاز سوم شد.

نتایج تیم بندپی :

هفته اول: هیات تکواندوی بندپی 7 – 4 تیم سند باد بحری

هفته دوم: هیات تکواندوی بندپی 6 – 4 هیات تکواندو قم

هفته سوم: هیات تکواندوی بندپی 7 – 3 هیات تکواندو زنجان

هفته چهارم: هیات تکواندو بندپی (استراحت)

امتیاز رده بندی :

تیم بندپی با 9 امتیاز : رده دوم

ظرفیت شهرستان بابل توسط افراد تاثیرگذار معرفی می‌شود / تعامل فرهنگی بندپی و شهرستان های دیگر

به گزارش سایت بندپی به نقل از فارس، مرمر فیروزپور در جلسه شورای تبادل فرهنگی و هنری که در فرمانداری بابل تشکیل شد، اظهار کرد: در تبادل فرهنگی که برای نخستین‌بار در استان در بابل اجرا می‌شود ظرفیت شهر بابل توسط افراد تاثیرگذار معرفی می‌شود.

 در این تبادل فرهنگی از ظرفیت شهرستان در تمام عرصه‌ها به ویژه عرصه علمی و ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل استفاده می‌شود.

محمدباقر علی‌تبار بخشدار بندپی شرقی نیز در این جلسه اظهار کرد: توجه به فرهنگ از آموزه‌های دینی ما است، محققان به این نتیجه رسیدند که حتی بین دو جامعه متضاد نیز اشتراک فرهنگی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه در توسعه پایدار داخلی نیازمند انسجام و توجه فرهنگی هستیم، افزود: برای رونق حوزه اشتغال، ایجاد نشاط در جامعه و توسعه صنعت توریست نیازمند معرفی پتانسیل‌های فرهنگی هستیم که اگر بتوانیم این اتفاق کم نظیر را پردازش کنیم می‌توانیم در همه بخش‌ها حتی صنعت توریست انسجام ایجاد کرده و بهرهبرداری خوبی داشته باشیم.

گرچه این تبادل فرهنگی بین دو شهرستان ایجاد می‌شود ولی زادگاه فرهنگ غیرمتمرکز است و باید به روستاها توجه شود.

علی تبار با اشاره به اینکه همه کارهای فرهنگی و اهداف تعریف شده ما در حد معرفی و ترویج خارج نیست، خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی ما تبادل فیزیکی است، باید صیانت از حوزه فرهنگ و ترویج حوزه فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

منظور از تبادل فرهنگی تهیه شناسنامه حتی به شکل نرم‌افزاری شهرستان است باید مجموعه‌ای از ظرفیت‌های شهرستان تهیه و به صورت تصویری جاذبه‌های فرهنگی شهر معرفی شود.

وی به ضرورت ایجاد مجتمع فرهنگی اشاره کرد و گفت: برای اینکه پایلوت فرهنگی شویم باید ظرفیتهای کل استان در این مجتمع به نمایش گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
آمار سایت
  • ۰
  • ۲۸۳
  • ۱,۳۱۳
  • ۳۳,۹۷۸
  • ۳۶۶,۴۹۱
  • ۸,۱۵۹,۰۴۶
  • ۱۰۶,۹۱۵
  • ۷۲۳
  • ۷,۳۳۹
  • ۱۹ مرداد, ۱۴۰۱