سایت بندپی Bandpay.ir

بخشدار جدید بندپی شرقی معرفی شد-محمد باقر علی تبار سکانداری بخشداری بندپی را به دست گرفت

بازدیدها: 16

با حکمی از سوی فرماندار بابل ، محمد باقر علی تبار فیروزجایی به سمت بخشداری بخش بندپی شرقی منصوب و از زحمات مهدی عابدی ، بخشدار سابق بندپی تقدیر شد. گزارش سایت بندپی از مراسم معارفه + عکس

 

سایت بندپی (گزارش اختصاصی) : صبح پنج شنبه 7 فروردین ماه 1393 مراسم تودیع بخشدار سابق بخش بندپی شرقی و معارفه بخشدار جدید از ساعت 9 الی 11:15 در کانون شهید محلاتی نهه برگزار شد.

 

در این برنامه که با حضور فرماندار شهرستان بابل، شهردار گلوگاه، اعضای شورای بخش و شورای شهر، امام جمعه بخش بندپی و تعدادی از شوراها و دهیاران روستاهای بندپی و جمعی از اهالی منطقه برگزار گردید ، آقای محمد باقر علی تبار فیروزجایی به سمت بخشداری بندپی شرقی منصوب گردید و از زحمات آقای مهدی عابدی که به مدت 90 ماه به عنوان بخشدار بندپی خدمت کرد قدردانی شد.

 

در مراسم معرافه بخشدار جدید بخش بندپی شرقی امام جمعه بندپی شرقی ، آقای عابدی بخشدار سابق ، علی بیگلری رئیس شورای بخش و فرماندار بابل آقای مهندس ملائی دقایقی را به سخنرانی پرداختند.

 

مهندس ملائی در بخشی از سخنان خود به این نکته اشاره داشت که با وجود محرومیت های زیاد بخش بندپی شرقی ، مردم این خطه از جمله مردم پر تلاش و سخت کوش هستند که این یکی از خصلت های بارز مردم این بخش است.

 

وی همچنین در بخشی از سخنان خود اشاره ای به مدیریت جهادی داشت و از زحمات بخشدار سابق تقدیر کرد و رسیدگی به امور مردم منطقه را از بخشدار جدید خواستار شد.

 

معرفی مختصری از بخشدار جدید بخش ، محمد باقر علی تبار :

 

– درای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته علوم سیاسی

– دانشجوی مقطع دکترای رشته علوم سیاسی

– کارمند بخشداری بندپی شرقی در یک دوره چند ساله

– کارشناس امور اجتماعی و سیاسی شوراها در فرمانداری بابل

 

 

بخشدار بخش بندپی شرقی ، در بخشی از سخنان خود رویکردهای مدیریتی و برنامه های اجرایی شش گانه خود را به صورت زیر برای حاضرین در مراسم قرائت نمود :

 

1) مدیریت مشارکت مبنا یا به عبارتی مدیریت جهادی (رسیدگی به امور بخش بندپی با مشارکت همگان و بخصوص استفاده از نخبگان منطقه)

 

2) قانون محوری (آماده سازی بستر مناسبی برای قانون پذیری و رسیدگی به کارها در چارچوب قوانین مشخص)

 

3) برنامه محوری (پیگیری برنامه های بخش در چارچوب برنامه های دولت تدبیر و امید، سند چشم انداز و رهنمودهای رهبری – تدوین برنامه و اولویت گزاری بر مبنای نیازهای بخش)

 

4) تخصص محوری (تبدیل زیر ساخت های سنتی به صنعتی و پیشروی به سوی تولید مازاد و مناسب – نوسازی شیوه های مدیریتی در اندازه بخش)

 

5) انسان محوری (ایجاد شرایطی برای بهبود وضع معیشت مردم و رفاه بیشتر تلاشگران و اهالی منطقه)

 

6) ارزش محوری (قرار گرفتن کرامت انسانی در مسیر تکامل انسانی در راستای ارزشهای انقلابی و اسلامی)

 

در این مراسم همچنین از پهلوان مهران رضا زاده با اهداء جایزه ای تقدیر شد.

 

گزارش تصویری سایت بندپی از این مراسم : 

 

 

 

 

 

 

 

 

۷ پاسخ

 1. از درایت جناب آقای مهندس ملائی در انتصاب شخصیتی کاردان و متخصص و با تجربه در کارهای اجرایی و سیاسی و اجتماعی قدردانی می نماییم. برای جناب آقای علی تبار هم آرزوی موفقیت داریم./.

 2. سلام ضمن عرض تبریک به آقای مهرعلی تبار و با امید توسعه و پیشرفت بندپی در همه زمینه ها از جمله فرصت های شغلی برای جوانان – گردشگری و جاده ای – حفظ آثار ها و بناهای قدیمی روستا ها و …..

 3. با سلام . ورود جناب آقای علی تبار به عرصه ی خدمت گزاری به مردم شریف بندپی شرقی را تبریک عرض می نمایم
  آرزوی مؤفقیت برای ایشان داریم و همچنین انتظار داریم نگاه زیر بنایی تر به ظرفیت های پیشرفت در بندپی داشته باشند .

 4. برای دوست عزیزم آقای علی تبارآرزوی موفقیت بیشتر وسلامتی دارم وامیدوارم با توانمندیهایی که درایشان سراغ دارم بندپی را به جایگاهی که حق مردم بندپی هست برساند.

 5. برای دوست عزیزم آقای علی تبار آرزوی موفقیت دارم وباتوانمندیهایی که ازایشان سراغ دارم حتما دربندپی باحمایت مردم خوب بندپی موفق خواهند شدوبیش ازپیش به مردم بندپی خدمت صادقانه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها
آمار سایت
 • ۰
 • ۲,۱۲۹
 • ۳,۲۷۶
 • ۴۱,۲۸۶
 • ۲۷۰,۸۴۳
 • ۷,۹۸۰,۲۷۴
 • ۶۵,۸۷۷
 • ۷۲۸
 • ۷,۲۸۸
 • ۲۴ اسفند, ۱۴۰۰