سایت بندپی Bandpay.ir

افتتاح نمایندگی بهزیستی بندپی

بازدیدها: 5

در ششمین روز از هفته بهزیستی، با حضور مدیر کل سازمان بهزیستی استان مازندران، نمایندگی بهزیستی بندپی افتتاح شد / گزارش و گزارش تصویری

سایت بندپی – همزمان با ششمین روز از هفته بهزیستی، نمایندگی بهزیستی بخش بندپی شرقی با حضور دکتر آرام (مدیر کل بهزیستی استان مازندران) افتتاح گردید.

به گزارش سایت بندپی، این مراسم از ساعت 11:30 صبح روز پنج شنبه 25/تیرماه/94 با حضور دکتر آرام (مدیر کل اداره بهزیستی استان مازندران)، آقای مشتاق (رییس اداره بهزیستی شهرستان بابل)، دکتر علی تبار (بخشدار بندپی شرقی)، حجت الاسلام پوررمضان (امام جمعه بخش بندپی شرقی)، شهردار و اعضای شورای شهر و شورای بخش و دهیاران و دیگر مسئولین بخش در محدوده سایت اداری شهر گلوگاه (نهه) برگزار گردید.

در ابتدای مراسم بعد از تلاوت قرآن مجید، آقای علی تبار، بخشدار بندپی دقایقی را به سخنرانی پرداختند. ایشان سخنان خود را ابتدا با خیرمقدم خدمت مسئولین و معاونین سازمان بهزیستی استان و شهرستان و با تبریک ماه مبارک رمضان و همچنین تبریک و تقدیر به مناسبت موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه کودکان و افرادی که بخاطر مشکلات موروثی دارای محدودیت هایی هستند را یک نوع سرمایه فکری خوانده و از اینکه در هفته بهزیستی شاهد به بار نشستن تلاشهای فراوان برای برقراری نمایندگی سازمان بهزیستی در منطقه بندپی هستیم ابراز خرسندی کرده و این امر را برای ارتباط نزدیکتر و رسیدگی بهتر به این بخش از جامعه بسیار مهم و حائز اهمیت خواندند.

علی تبار در ادامه سخنان خود یک درخواستی هم از آقای آرام، مدیر کل بهزیستی استان مازندران داشته که به زودی این نمایندگی باید به یک اداره مستقل در سطح شهرستان تبدیل شود.

در بخش دیگر برنامه آقای دکتر آرام دقایقی را به سخنرانی پرداختند. ایشان بهزیستی را امری لازم و مهم برای جامعه خواندند که فقط برای قشری خاص که از محدودیت های جسمی رنج می برند نیست بلکه باید برای کل مردم جامعه باشد.

ایشان در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بخش بهزیستی کرده است، به این نکته اشاره داشته اند که نگرش دولت این است که بهزیستی از بخش دولت محور به جامعه محور تحول یابد. یعنی به جای رجوع افراد به اداره بهزیستی، مسئولان به آنها رجوع و به درخواست های آنان رسیدگی کنند و شرایطی را ایجاد کنند تا آنان بتوانند استعدادهای خود را به مرحله اجزا بگذارند.

در دیگر بخش برنامه محمد مهدی عباسی فیروزجاه، دانش آموز ناشنوای مدرسه قائم، چند بیت شعر و متنی را برای حاضرین قرائت کرد. پایان بخش برنامه بعد از سخنرانی آقای علی بیگلری و امام جمعه، اهدای جایزه ای به دانش آموز عزیز خانم راحله تک تبار و محمد مهدی عباسی فیروزجاه بود.

گزارش تصویری افتتاح نمایندگی بهزیستی بندپی را در ادامه می بینید:

Behzisti-01 Behzisti-02 Behzisti-03 Behzisti-04 Behzisti-05 Behzisti-06 Behzisti-07 Behzisti-08 Behzisti-09 Behzisti-10 Behzisti-11 Behzisti-12 Behzisti-13

۳ پاسخ

 1. امیدوارم افتتاح این مرکز شروع یک پایان نباشد و منجر به اتفاق های خوبی بشود.

                                                                                                                                             ماهان جان شکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها
آمار سایت
 • ۰
 • ۳۵۸
 • ۵۴۴
 • ۳۲,۱۹۶
 • ۳۸۸,۴۸۹
 • ۸,۰۹۷,۹۲۰
 • ۸۸,۵۰۹
 • ۷۲۹
 • ۷,۳۰۲
 • ۱۹ مرداد, ۱۴۰۱